top of page
Hakimin Masası

Yasal Uyarı Metni

Juris Avukatlık Ortaklığı tarafından jurishukuk.com internet sitesi içerisinde görüntülediğiniz tüm yazılı, görsel, video ve diğer türlerdeki içeriklerin hakkı saklıdır. Sağlamakta olduğumuz içerikler, yalnızca bilgilendirme amacıyla paylaşılmıştır ve yayınlandığı tarih itibariyle günceldir. Paylaşılan içeriklerin, ilgili tarihten sonra çeşitli sebeplerle güncelliklerini yitirmesi durumunda, Juris Hukuk ve Danışmanlık tarafından yeniden güncellenmesi planlanmamaktadır. İnternet sitesi içerisindeki hiçbir bilgilendirme ve açıklama; herhangi bir güvenceyi, finansal ürünü veya aracı, belirli bir yatırım veya stratejiyi tavsiye etmemektedir. Ayrıca, herhangi bir yatırımın veya stratejinin değerine, karlılığına veya uygunluğa yönelik vergi, hukuk veya yatırım tavsiyesi sağlamamaktadır.

Görüntülemekte olduğunuz internet sitesi ve uzantıları; hiçbir koşul altında, avukat-müvekkil ilişkisi oluşturmaya davet, hukuki tavsiye veya hizmet sunma teklifi içermemektedir. Juris Hukuk ve Danışmanlık, bünyesinde çalışan avukat ve stajyerleri de dahil olmak üzere internet sitesinde mevcut olabilecek hatalardan, uyumsuzluklardan, tutarsızlıklardan veya içerik nedeniyle tarafınızca alınan herhangi bir eylemden sorumlu tutulamaz. İnternet sitesinde yer alan bilgilendirme amaçlı içerikler, sizin kişisel ve/veya ticari kararlarını etkileyemez ve şirketinizi yatırımlara yönlendiremez. Neticede, kararlarından maddi ve manevi olarak sorumlu tutulamaz.

İnternet sitesinde, veya internet sitesi bağlantısı aracılığıyla paylaşılan tüm bilgi, belge ve görsellere ait fikri ve sınai mülkiyet hakları müştereken Av. Mehmet Tuğberk DEKAK, Av. Gülşah ALGIN, Av. Ferhan YILDIZLI, Av. Mustafa Murat GÜLGÜN ve yazılı eserin üretimine ilgili dönemde katkıda bulunmuş avukat ve stajyer avukatlara aittir. Yazılı izin alınmaksızın; kopyalanamaz, yayınlanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez veya kullanılamaz.

 

İnternet sitesinde yer alan herhangi bir içeriğin hakkınızı ihlal ettiğini veya hata barındırdığını düşünüyorsanız, iletisim@jurishukuk.com mail adresi üzerinden hak sahibi iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page