top of page
Hakimin Masası

Kariyer

Küreselleşme, teknolojik gelişmeler, hız ve rekabet ortamı iş dünyasının kurallarını sürekli yeniden belirlerken; rekabet ortamında fark yaratan unsur kopyalanamaz. Biz, hizmet ve sektörlerimizdeki değeri birlikte çalıştığımız kişilerle kuruyoruz. Yetenekli ve özgün insanlarla çalışabilmek, paylaşabilmek ve birlikte çalıştığımız herkesin yeteneklerini kullanmakta ve geliştirmekte etkin olacağı bir değerler platformu oluşturmayı hedefliyoruz.

Bu hedefle; üretken, etkin, bilgili ve ortak vizyonumuzu paylaşan avukat ve stajyer avukatlarla tanışmaktan memnuniyet duyarız.

Bizim için birlikte çalışmak, tecrübelerimizi paylaşmanın yanı sıra, birlikte öğrenmeyi hayatımızın bir parçası haline getirmektir. Bu nedenle bizimle birlikte çalışmak isteyeceğiniz alanlara değer veriyoruz.

Başvurularınızın hangi hizmet alanımız ve sektörümüzde öğrenmek istediğinizi belirtmesi ve mesleki gelişim beklentilerinizi açıklaması en önemli kriterimizi oluşturmaktadır. Bunun yanında, adayların aşağıdaki niteliklere sahip olması beklenmektedir:

  • Çok iyi seviyede İngilizce bilmesi (IELTS 7.0 veya üstü ya da bunun TOEFL eşiti),

  • Analitik düşünme, problem çözme ve adaptasyon kabiliyetlerinin yüksek olması,

  • Kendini yazılı ve sözlü olarak doğru ifade edebilmesi,

  • Farklı disiplinlere ilgili olması,

  • Ön-staj, staj ve çalışma tecrübesinin olması.

Adaylar, değerlendirme sürecine alındığına ilişkin mail aracılığıyla bilgilendirilir. Değerlendirme sürecinde adayların; ilgilendiği alana ilişkin bir bilgi notu örneği iletmesi veya önceki hukuki çalışmalarından bir örnek sunması gerekebilir; İngilizce seviyesini, dil sınavı ile belgeleyemeyen adaylar ile ayrıca bir İngilizce görüşme yapılabilir.

Birlikte çalışmak dileğiyle.

Stajyer Başvuru Formu

Aşağıdaki formu doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
Dosya Yükle

İletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Avukat Başvuru Formu

Aşağıdaki formu doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
Dosya Yükle

İletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

bottom of page